İl Göç İdaresi Müdürü Atilla KÖLÜK
1965 yilinda Malatya’ da dogdu.
Ilk ögrenimini Yesiltepe Ilkögretim Okulu’nda, Lise Ögrenimini S.K.Ö.End.Mes.Lisesi’nde,  Yüksek ögrenimini ise Anadolu Üniversitesi  Isletme Lisans egitimi ile tamamladi.
1987 yilinda göreve  basladigi Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü’nde, Basin Yayin, Halkla Iliskiler, Sportif Organizasyonlar, Bilgi Islem Amirligi, Gençlik Merkezi sefligi ve Müdür vekilligi, Ulusal ve Uluslararasi Gençlik Kamplari Liderligi, Program Sorumlulugu ve Kamp Müdürlügü gibi görevlerde bulundu.
1986 ve 2009 yillari arasinda,çesitli spor branslarinda; Il Temsilciligi, Futbol,Basketbol,Yüzme Satranç, Hokey, Rafting gibi branslarda Antrenörlük ve Hakemlik, Türkiye Hokey Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Baskanligi, Malatya Kano Rafting Gençlik ve Spor Kulübü Baskanligi, Malatya Gençlik Gelisim Dernegi Baskanligi gibi görevlerde bulunan Kölük, bir çok ülkede  Hokey Hakemi olarak 64 Müsabakada Ülkemizi temsil etti. Acil Koruma, Gençlik ve Sportif konulu seminer, panel kurs gibi Ulusal ve uluslararası organizasyonlarda konusmaci ve katilimci olarak yer aldi.
            2013-2014 yillarinda Malatya Beydagi Konaklama Tesisleri (Konteyner Kent) Yönetici Yardimciligi görevini yürüten Kölük, 02 Aralik 2014 tarihinde Malatya Il Göç Idaresi Müdürlügüne Il Müdürü olarak görevlendirildi.
 
            Evli ve 3 çocuk babasi olan Atilla KÖLÜK Ingilizce bilmektedir.

 

Kayıt: 30.7.2015
Güncelleme:29.4.2016
Paylaş
WS05